Organizační pokyny

Pokyny k příjezdu.

Vážení a milí účastníci letošní konference. 
Zde najdete důležité organizační informace.


Místo konání konference


Adresa:
Hradecká 1285, 500 03 Hradec Králové
(pozor pokud pojedete autem, GPS navigace zde trochu blbne - sledujte proto, prosím i umístění na mapě)

Umístění budovy a doprava:
Budova S se nachází v kampusu univerzity Na Soutoku v centru Hradce Králové. Při dopravě automobilem můžete využít parkoviště v areálu kampusu. Při cestě městskou hromadnou dopravou vystupte na zastávce Heyrovského (linky 1, 8, 9, 16, 23 a 24) a areál se bude nalézat přímo před Vámi.

Registrace:
Registrace bude probíhat v pátek 18. května 2018 od 17 hodin ve foyer Přírodovědecké fakulty.
Při registraci obdržíte materiály ke konferenci, jmenovku a stravovací poukázky.


Ubytování


Ubytování:
Ubytování bude jako každoročně zajištěno na Domovech mládeže Hradecká a Komenského Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy. Jejich umístění můžete vidět na mapce výše.
Ubytovat se můžete v pátek 18. 5. 2018 od 17 hodin. O vyklizení pokojů v neděli prosíme do 9:00 hod. 
Po vyklizení pokojů můžete nechat svá zavazadla na internátu Hradecká na určeném místě. Jejich vyzvednutí pak bude možné do 14 hodin.

Adresy:
DM Hradecká
Hradecká 868/1, Hradec Králové
DM Komenského
Komenského 268/7, Hradec KrálovéInternáty jsou vybaveny ložním prádlem, přikrývkami a polštáři. S sebou si přivezte akorát ručník. V obou budovách bude po celou dobu konference k dispozici pracovník internátu.Kliknutím na tlačítko níže se dostanete do google složky s rozpisem ubytování na internáty Komenského a Hradecká. V případě potřeby si vyhrazuji možnost provést drobné změny.


Parkování


K parkování doporučujeme využít parkovací plochu Univerzity Hradec Králové, které bude na celý víkend zdarma k dispozici. Její polohu můžete vidět na obrázku výše.


Strava


Snídaně, obědy a večeře jsou vám k dispozici v jídelně v domově mládeže Hradecká.

Pozor! Pro váš komfort jsme pro vás letos připravili stravovací poukázky, na jejichž základě vám paní kuchařky vydají vámi objednané jídlo. Poukázky dostanete u registrace spolu s materiály na konferenci. Je tedy nutné se v pátek před večeří přijít zaregistrovat.

Vzhledem k omezené kapacitě jídelny vás prosíme, abyste na jídlo chodili postupně. Vyhnete se tak velkým frontám a nedostatku místa k sezení (a to především při sobotním obědě, kdy bude nejvíce lidí).

Porcí jídla je dost, nemusíte se bát, že by na vás vámi objednané jídlo nevyšlo.
Poprosím, aby se v první půlce pauzy na jídlo vystřídali účastníci ubytovaní v prvních třech podlažích internátu Hradecká. V druhé části prosím účastníky ubytované ve čtvrtém patře na Hradecké a všechny ubytované na Komenského.

Přímo na fakultě vám bude servírována káva a drobné občerstvení, a to vždy ve vyhrazených časech.


Další informace


Osvědčení o účasti na konferenci vám bude vydáváno při ukončení konference za odevzdaný hodnotící dotazník. Děkuji za pochopení. (V případě dřívějších odjezdů se můžeme domluvit individuálně na místě.)