Program

pro registrované účastníky konference

Pátek 

21. 5. 2021


16:30 - 17:00

Vstup na konferenci pro registrované účastníky

Registrace

17:00 - 17:15

Vladimír Kořen a Petra Prošková

Zahájení konference 

17:15 - 18:45

???
Téma a přednášejícího odtajníme na konferenci :-).

Přednáška I

18:45 - 19:00

Váš oddychový čas

Přestávka

19:00 - 20:30

5 dílen pro vás

V. Boček - L. Dvořák - J. Houfková - V. Pazdera - D. Vybíral

Blok dílen I 

20:30 - 21:30

Online místnosti

Neformální setkání u kávy

Sobota

22. 5. 2021


8:30 - 8:55

Vstup na konferenci pro registrované účastníky
Co přinesl pátek?

Registrace a reflexe

9:00 - 10:30

5 dílen pro vás

J. Kvapil - M. Khas - J. Houfková - V. Koudelková - Č. Krejčí

Blok dílen II

10:30 - 10:45

Váš oddychový čas 

Přestávka

10:45 - 12:15

Příběh laseru
Kateřina Falk, Ph.D. 

Přednáška II

12:15 - 14:00

Čas na váš oběd a relax

Přestávka

14:00 - 15:30

5 dílen pro vás

M. Teichmannová - B. Mikulecká - Z. Hubáček - Č. Krejčí - D. Vybíral

Blok dílen III

15:30 - 15:45

Váš oddychový čas

Přestávka

15:45 - 17:15

Balancování na hraně intuice a exaktnosti
Ing. arch. Josef Pleskot

Přednáška III

17:15 - 17:30

Váš oddychový čas

Přestávka

17:30 - 19:00

5 dílen pro vás

V. Koudelková - M. Gembec - J. Kvapil - B. Mikulecká - M. Khas

Blok dílen IV

19:00 - 20:00

Online místnosti

Neformální setkání u kávy

Neděle

23. 5. 2021


8:30 - 8:55

Vstup na konferenci pro registrované účastníky

Co přinesla sobota?

Registrace a reflexe

9:00 - 10:30

5 dílen pro vás

V. Boček - P. Coufal - M. Teichmannová - H. Trhlíková - L. Dvořák 

Blok dílen V

10:30 - 10:45

Váš oddychový čas

Přestávka

10:45 - 12:15

Výchova a vzdělávání pod značkou Baťa
Ing. Pavel Velev

Přednáška IV

12:15 - 14:00

Čas na váš oběd a relax

Přestávka

14:00 - 15:30

První termojaderný reaktor se stává skutečností
doc. RNDr. Jan Mlynář, Ph.D.

Přednáška V

15:30 - 15:45

Vladimír Kořen a Petra Prošková

Závěr konference

15:45 - 16:30

Online místnosti

Neformální setkání u kávy